Profitieren Sie jetzt von der Winteraktion: Storytel -30%
Poesie & Lyrik
Schuldsanering is poëzie van een andere orde. Wondertjes van taal zaaien net zolang verdeeldheid tot er gaten vallen in de veilige omwalling van het persoonlijke.
Waar Henk van der Waal in zijn debuutbundel De windsels van de sfinx de delicate grens tussen leven en dood ontregelde, baant hij zich in Schuldsanering een weg door het veelkleurig landschap dat zich uitstrekt tussen man en vrouw, mens en god, gespaarde en door het lot vertrapte.
Gepassioneerd zet Van der Waal woordbakens uit in dit geheimzinnige gebied waarin velen bijna dagelijks verdwalen. Dat levert gedichten op die niet alleen een weg wijzen, maar vooral cirkels trekken rond de moerassen van schuld die zo vaak onze omgang met anderen frustreren.
© 2013 Querido (E-Book): 9789021449531
Erscheinungsdatum
E-Book: 21. August 2013
Tags
Über 600.000 Titel
Lade Titel herunter mit dem Offline Modus
Exklusive Titel und Storytel Originals
Sicher für Kinder (Kindermodus)
Einfach jederzeit kündbar
Für alle, die gelegentlich hören und lesen.
7.90 € /Monat
Jederzeit kündbar
Abo-Upgrade jederzeit möglich
Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.
18.90 € /Monat
Jederzeit kündbar
Wechsel zu Basic jederzeit möglich
Deutsch
Deutschland
