
Täytä talvi tarinoilla, nyt 3 kk -50%. Uppoudu kuuman romantiikan, jäätävän true crimen tai maagisten seikkailujen maailmaan.
Lunasta tarjousWat kan een zwangere vrouw missen als kiespijn? Afgezaagde hoofden staan vast hoog op de lijst. Twee vrouwenhoofden worden aangetroffen op het domein van bestsellerauteur Harry Chandler. Lindsay Boxer, rechercheur moordzaken voor de politie van San Francisco, herinnert zich dat de verdwijning van Chandlers echtgenote nooit werd opgelost en vermoedt dat het domein nog andere geheimen verbergt. Ze krijgt een tweede zaak op haar bord: een drugsdealer is doodgeschoten met een vuurwapen dat uit de locker van hààr departement gestolen werd. Lindsay’s man Joe gedraagt zich bovendien vreemd.
Kortom, meer dan genoeg bronnen van stress voor Lindsay, maar gelukkig kan ze rekenen op de hulp van haar vriendinnen. Met name journaliste Cindy speelt een grote rol in dit deel van de Women’s Murder Club.
Women's Murder Club
De Women's Murder Club telt 4 leden: Lindsay Boxer, rechercheur moordzaken voor de politie van San Francisco; Cindy Thomas, een verslaggever voor de San Francisco Chronicle; Claire Washburn, de Chief Medical Examiner voor San Francisco; en Yuki Castellano, een officier van justitie in San Francisco. Samen of alleen onderzoeken ze moordzaken in San Francisco. De reeks werd bewerkt tot een tv-serie door de Amerikaanse zender ABC.
James Patterson (1947) is een wereldberoemde Amerikaanse auteur en filantroop, die tot 1996 eveneens werkzaam was als reclamemaker. Sinds 1976 heeft hij meer dan tweehonderd boeken gepubliceerd, waarvan er in totaal meer dan 300 miljoen exemplaren zijn verkocht. 76 titels stonden op nummer één op de bestsellerlijst van de New York Times, waaronder President vermist, dat hij samen met Bill Clinton schreef. Deze cijfers maken hem een van de meest succesvolle en best verkopende auteurs ooit. Patterson is het meesterbrein achter de Alex Cross en Women’s Murder Club thrillerreeksen, die beide zijn verfilmd. Daarnaast heeft hij meerdere romans en kinderboeken op zijn naam staan.
Zowel voor zijn schrijven als voor zijn liefdadigheidswerk heeft hij verscheidene prijzen gewonnen en onderscheidingen gekregen, waaronder de Edgar Award van de Mystery Writers of America en de Literarian Award van de National Book Foundation.
© 2025 SAGA Egmont (E-kirja): 9788727177830
Kääntäjät: Waldemar Noë
Julkaisupäivä
E-kirja: 7. tammikuuta 2025
Astu tarinoiden maailmaan
Yli miljoona tarinaa
Suosituksia juuri sinulle
Uusia Storytel Original + muita eksklusiivisia sisältöjä kuukausittain
Turvallinen Kids Mode
Ei sitoutumisaikaa
Sinulle joka kuuntelet säännöllisesti.
16.99 € /kuukausi
Ei sitoutumisaikaa
Sinulle joka kuuntelet ja luet usein.
19.99 € /kuukausi
Ei sitoutumisaikaa
Sinulle joka kuuntelet vähemmän.
9.99 € /kuukausi
Säästä käyttämättömät tunnit, max 20h
Ei sitoutumisaikaa
Sinulle joka haluat rajattomasti tarinoita.
29.99 € /kuukausi
Ei sitoutumisaikaa
Kun haluat jakaa tarinoita perheen kanssa.
Alkaen 26.99 € /kuukausi
Ei sitoutumisaikaa
26.99 € /kuukausi
Suomi
Suomi
