257 דירוג
4.59
סדרה
חלק 3 מ 4
שפה
פולנית
קטגוריה
התפתחות אישית
אורך
5שעות 40דקות

Bogate dzieci. Przewodnik dla mądrych rodziców

סופר/ת: Tom Corley קריינות: Maciej Jabłoński ספר מוקלט בנוסף ספר דיגיטלי

BOGATE DZIECI to przewodnik dla rodziców, którzy chcą wychować dziecko na szczęśliwego i spełnionego człowieka. Mądrzy rodzice przyczyniają się nie tylko do rozwoju swoich dzieci, ale budują również lepsze społeczeństwo. Dzieci nauczone dokonywania właściwych wyborów przeniosą je na dorosłe życie, a tym samym zostaną nagrodzone emocjonalnie i finansowo.
Tom Corley opracował dziesięć kluczowych nawyków sprzyjających osiąganiu sukcesów. Teraz dzieli się z czytelnikami wiedzą, jaką ludzie sukcesu przejmują... od rodziców. Bo szczęście i sukces nie są dziełem przypadku. Rodzice powinni być mentorami swoich dzieci. Ucząc właściwego postępowania, kształtując nastawienie i oczekiwania, przygotowują dziecko do szczęśliwego i pełnego sukcesów życia.
Poradnik, który trzymasz w rękach, pokazuje, jak nauczyć dziecko podejmowania słusznych decyzji i pokonywania trudności. Dzięki niemu przygotujesz je na życie pełne sukcesów. Bowiem sukces to nie tylko pieniądze, ale również zadowolenie z życia, dobroć i szlachetność. Bogate w tę wiedzę dziecko przekaże ją kolejnym pokoleniom, bo na tym polega cykl sukcesu i budowanie lepszego społeczeństwa.
"
Bogate dzieci to książka, od której nie można się oderwać. Pokazuje rodzicom, jak wychować dziecko, by sukces towarzyszył mu przez całe życie."
Brian Tracy

© 2020 Kompania Mediowa (ספר מוקלט) מסת"ב: 9788395864919 © 2020 Kompania Mediowa (ספר דיגיטלי) מסת"ב: 9788395864902 מתרגם/ת: Bartłomiej Madej

גלה עוד