Ascolti illimitati, 6 mesi a metà prezzo.

Approfitta dell'offerta e entra in un mondo di storie

  • Ascolta e leggi quanto vuoi
  • Oltre 400.000 titoli
  • 6 mesi a metà prezzo, poi 9.99€/mese
  • Disdici quando vuoi
  • Ascolta titoli esclusivi e Storytel Original
Attiva l'offerta
Device Banner Block 894x1036
Cover for Rechercheur De Klerck en het duivelse spel

Rechercheur De Klerck en het duivelse spel

702 Valutazioni

4.1

Serie

2 di 12

Durata
5h 5min
Corsi di lingua
Tedesco
Formato
Categoria

Gialli

Rechercheur De Klerck maakt in Rotterdam jacht op een moordenaar die zijn slachtoffers met een zilverkleurige pen vermoordt. De dader lijkt een duivels spel te spelen. Zal De Klerck hem stoppen?

“Nog een paar deeltjes en de tv-serie kan niet uitblijven.” – Detective & Thrillergids 2020

In zijn woning in Hillegersberg is notaris Van Bokhoven vermoord. Tot zijn grote verbazing ontdekt De Klerck dat het moordwapen een zilverkleurige ballpoint is. Naast de dode vindt hij een pulproman met op de cover een doodsbange vrouw die met een kruisboog wordt bedreigd. Op de boog ligt geen pijl, maar een zilverkleurige ballpoint. Het boek is opengeslagen op een pagina waarin het draait om overspel. Is het een verwijzing naar de achtergrond van de moord of wil de dader de politie op het verkeerde been zetten? De Klerck en zijn assistent Ruben Klaver maken jacht op een moordenaar die een duivels spel lijkt te spelen.

Rechercheur De Klerck en het duivelse spel is het tweede deel in een serie over De Klerck en de Rotterdamse recherche.

De media over dit boek:

“Meeslepend en vol spanning. Als je de tijd hebt, lees je het in één ruk uit.” – AD Rotterdams Dagblad.

“De sympathieke Lucien de Klerck en jeugdige assistent Ruben Klaver zijn een waardig Rotterdams equivalent van het Amsterdamse voorbeeld.” – Vrij Nederland, Detective & Thrillergids 2020

“Een waardige opvolger van Baantjer (...) een aanrader.” – boekhandelaar Gert-Jan van Rietschoten op Radio Rijnmond (30 mei 2020)

“Tweede deel in een serie over de Rotterdamse rechercheur De Klerck, met ck, de Rotterdamse 'tegenhanger' van Baantjer.” – Nederlandse Bibliotheekdienst Biblion

“Dieudonné houdt de lezer tot op het eind in spanning.” – Boekentip in PuzzelBrein

“Een aanrader voor de Baantjer fans.” – Thrillzone

“Genoten van deze tweede inspecteur De Klerck en zijn collega Klaver, kom maar op met het volgende deel, ik kan niet wachten op weer een puzzelmoord.” – Mustreadsornot.com

“Oef ,wat mis ik Baantjer. Nog steeds. Maar ik vind ook dat we als lezers nu Baantjer moeten loslaten en gewoon genieten van de enige echte De Klerck en hem een eigen identiteit gunnen.” –De Oude Blz (blog)

© 2020 Lind & Co (AUDIO): 9789179956202
© 2020 E-Pulp Publishers (Ebook): 9789492715470

Data di uscita

Audiobook: 24 agosto 2020
Ebook: 3 aprile 2020

Potrebbero piacerti

Scegli il tuo piano

  • Più di 400.000 titoli

  • Kids Mode (accesso sicuro per bambini)

  • Scarica e ascolta offline

  • Disdici quando vuoi

Il più popolare
Offerta valida fino al 10-10-2025

Unlimited

La scelta migliore per 1 utente. Ascolta e leggi quanto vuoi.

9.99 € /mese
  • 1 account

  • Ascolto illimitato

  • Disdici quando vuoi

Attiva l'offerta

Basic

Per te che non sei un avido ascoltatore.

6.49 € /mese
14 giorni gratis
  • 1 account

  • 10 ore/mese

  • Disdici quando vuoi

Prova Ora

Unlimited Annuale

12 mesi al prezzo di 9. Ascolta e leggi quanto vuoi.

89.99 € /anno
14 giorni gratis
Risparmia il 25%
  • 1 account

  • Ascolto illimitato

  • Disdici quando vuoi

Prova Ora

Unlimited+

Storie per tutta la famiglia. Entrate insieme in un mondo di storie.

14.99 € /mese
7 giorni gratis
  • 2 account

  • Ascolto illimitato

  • Disdici quando vuoi

Prova Ora