136 Reviews
4.15
Serie
Deel 1 van 3
Taal
Nederlands
Categorie
Romance
Lengte
12U 56M

Pucked

Auteur: Helena Hunting Voorlezer: Verona Stam, Frans van Dijk Luisterboek en E-book

Hilarisch en steamy - voor fans van Elle Kennedy en Meghan Quinn

Violet Hall wordt er doodmoe van dat alles in haar familie altijd in het teken moet staan van de ijshockeycarrière van haar stiefbroer. Maar als ze weer eens wordt meegesleept naar een van zijn wedstrijden ontmoet ze teamcaptain Alex Waters. Hij is niet alleen bloedmooi, maar ook nog eens slim en heel grappig. Het enige nadeel: zijn reputatie.

Alex Waters heeft een reputatie als playboy. Tijdens een borrel na de wedstrijd klikt het meteen tussen hem en de prettig gestoorde Violet. Alex is ervan overtuigd: hij wil meer. Maar hoe kan hij Violet ervan overtuigen dat hij alleen op het ijs een player is?

Reviews:

‘Meeslepend, sexy, overrompelend, duister, ongelooflijk erotisch en een ongeëvenaard liefdesverhaal. Komt zeker op mijn lijst van favorieten.’ – Alice Clayton, auteur van bestseller Wallbanger

© 2021 Love Books (Luisterboek) ISBN: 9789021429670 © 2021 Love Books (E-book) ISBN: 9789021429663 Oorspronkelijke titel: Pucked Vertaler: InAksie

Ontdek meer