‘Albert draaide de foto om en las in het handschrift van zijn grootmoeder: Auschwitz, 6 februari 1942. Verjaardagscadeau van Joachim.’
Presidentskandidaat John Browning staat ruim voor in de peilingen en niets staat over twee dagen zijn verkiezing tot president van de Verenigde Staten in de weg. Tot zijn zoon Albert een schrift in handen krijgt. Een meedogenloze jacht op Albert wordt ingezet, waarbij niemand wordt gespaard. Het is duidelijk dat bepaalde groeperingen belang hebben bij de vernietiging van het schrift. Albert gaat noodgedwongen op onderzoek uit naar het waarom en komt erachter dat hij uiteindelijk een onmogelijke keuze zal moeten maken.
Een vader. Een zoon. Een schrift. Een familiegeschiedenis.
Over de auteur
Achter de naam Marcus gaat een gedreven adviseur schuil die zich naast zijn werk bezighoudt met het schrijven van boeken en zijn eigen uitgeverij. Eerder verscheen van hem het kinderboek Japie Mol. Afstamming is zijn eerste thriller en deel 1 van een reeks.
© 2019 Panta Rhei Publishing (E-book): 9789083027104
Wydanie
E-book: 2 listopada 2019
Ponad 500 000 tytułów w cenie jednego abonamentu
Słuchaj i czytaj w trybie offline
Ekskluzywne produkcje audio Storytel Original
Tryb dziecięcy Kids Mode
Anuluj kiedy chcesz
Dla tych, którzy chcą słuchać i czytać bez limitów.
39.90 zł /30 dni
1 konto
Słuchanie bez limitów
Anuluj w dowolnym momencie
Dla tych, którzy chcą słuchać i czytać bez limitów.
39.90 zł /30 dni
1 konto
Słuchanie bez limitów
Anuluj w dowolnym momencie
Dla tych, którzy słuchają i czytają od czasu do czasu.
22.90 zł /30 dni
1 konto
10 godzin / miesiąc
Anuluj w dowolnym momencie
Dla tych, którzy chcą dzielić się historiami ze znajomymi i rodziną.
Od 59.90 zł /30 dni
2–3 konta
Słuchanie bez limitów
Anuluj w dowolnym momencie
59.90 zł /30 dni