Słuchaj i czytaj kiedy chcesz

Romans na spacerze? Kryminał w drodze do pracy? Wciągający thriller, gdy gotujesz? Z ponad 500 tys. tytułów do wyboru, nigdy nie zabraknie Ci najlepszych historii. Zacznij słuchać już dziś - ale uważaj, te emocje uzależniają!

  • Wypróbuj przez 7 dni
  • Czytaj i słuchaj jak chcesz i ile chcesz
  • Ponad 500 000 tytułów
  • Tytuły dostępne wyłącznie w Storytel oraz Storytel Originals
  • Łatwa rezygnacja w dowolnym momencie
Wypróbuj przez 7 dni
PL - Details page - Device banner - 894x1036
Cover for De lifter

De lifter

5 ocena

4.4

Serie

6 z 14

Język
Holenderski
Format
Kategoria

Thrillery

De bestuurder van een tientonner loopt rond met een ijzingwekkend plan. Hij zal in de nabije toekomst drie kinderen van het leven beroven - met een vlammenwerper. Odd Thomas kan het zien, zoals hij wel vaker doden ziet en moorden voorvoelt. Odd Thomas krijgt hulp uit onverwachte hoek. De 86-jarige Edie Fischer heeft net als Thomas een gave. En dan is er ook nog de geest van niemand minder dan Alfred Hitchcock. Ondanks deze speelse toetsen in dit zesde boek over Odd Thomas ook het donkerste: het gevaar is immens en brengt Thomas in situaties die zijn optimisme en goede humeur zwaar op de proef stellen.

Thomas Odd is een 20-jarige kok in een ontbijttent in Pico Mundo. Odd leidt een teruggetrokken leven, omdat hij een complexe gave heeft: hij kan de doden zien en horen. Meer nog, hij ziet schimmige figuren, de bodachs, die zich ophouden in de buurt van mensen die gaan sterven... of moorden. Odd is een optimist die ondanks zijn verontrustende gave het goede in de meeste mensen ziet. Hij doet zijn best om zijn gave te verbergen, omdat de bodachs zich anders tegen hem zouden keren. Dean Koontz schreef 6 romans over deze kok met een speciale gave, die zich geleidelijk ontpopt tot een held in de strijd tegen duistere machten. Tussen boek 4 en 5 passen een paar korte spin-off-boekjes. Na de reeks volgden nog graphic novels over Odd Thomas.

De Amerikaanse auteur Dean Ray Koontz (1945) staat bekend om zijn spannende thrillers die vaak een vleugje horror, fantasy, science fiction of satire bevatten. Veel van zijn werken bereikten de New York Times-bestsellerlijst, waarvan meerdere direct op nummer één binnenkwamen. Dit maakt hem tot een van de grootste New York Times-bestsellerauteurs ter wereld. In totaal heeft hij maar liefst 105 boeken geschreven waarvan er meer dan zestig in het Nederlands te lezen zijn. Zijn boeken zijn wereldwijd meer dan 500 miljoen keer verkocht.

© 2022 SAGA Egmont (E-book): 9788726504576

Tłumaczy: Jan Mellema

Wydanie

E-book: 11 lutego 2022

Inni polubili także ...

Wybierz swoją subskrypcję:

  • Ponad 500 000 tytułów w cenie jednego abonamentu

  • Wypróbuj przez 7 dni

  • Słuchaj i czytaj w trybie offline

  • Ekskluzywne produkcje audio Storytel Original

  • Tryb dziecięcy Kids Mode

  • Anuluj kiedy chcesz

Najpopularniejsze

Unlimited

Dla tych, którzy chcą słuchać i czytać bez limitów.

39.90 zł /30 dni

7 dni za darmo
  • 1 konto

  • Słuchanie bez limitów

  • Anuluj w dowolnym momencie

Wypróbuj

Unlimited na rok

Dla tych, którzy chcą słuchać i czytać bez limitów.

39.90 zł /30 dni

7 dni za darmo
  • 1 konto

  • Słuchanie bez limitów

  • Anuluj w dowolnym momencie

Rozpocznij subskrypcję

Basic

Dla tych, którzy słuchają i czytają od czasu do czasu.

22.90 zł /30 dni

  • 1 konto

  • 10 godzin / miesiąc

  • Anuluj w dowolnym momencie

Wypróbuj

Family

Dla tych, którzy chcą dzielić się historiami ze znajomymi i rodziną.

Od 59.90 zł /30 dni

7 dni za darmo
  • 2–3 konta

  • Słuchanie bez limitów

  • Anuluj w dowolnym momencie

Ty + 1 członek rodziny2 kont

59.90 zł /30 dni

Wypróbuj