Znajdź swoją nową ulubioną historię - teraz za jedyne 19,95 zł miesięcznie przez pierwsze 4 miesiące
3
Literatura Historyczna
Wenen maakte aan het begin van de twintigste eeuw een tijd door van een ongeëvenaarde bloei van kunst, wetenschap, muziek en psychologie. Dertig jaar later maakten Hitler en zijn meelopers op barbaarse wijze een einde aan deze glansrijke periode.
Kris Lauwerys vertelt het verhaal van de stad door de ogen van drie vrouwen. Emilie Flöge, nu vooral nog herinnerd als de muze van Gustav Klimt, was een succesvol modeontwerpster. Milena Jesenská kennen we alleen nog als de Milena van Kafka’s brieven, maar zij was een journalist met een heel eigen stem. Auteur Veza Canetti stond in de jaren dertig bekend als een briljant talent, werd vergeten en pas in 1990 herontdekt.
Drie vrouwen die tussen 1900 en 1938 met succes een plaats veroverden in het culturele leven van de stad en die in al haar glorie, tegenstrijdigheden en ondergang van dichtbij meemaakten en mee vormgaven.
© 2024 Athenaeum (E-book): 9789025312961
Wydanie
E-book: 30 kwietnia 2024
Tagi
Ponad 500 000 tytułów w cenie jednego abonamentu
Słuchaj i czytaj w trybie offline
Ekskluzywne produkcje audio Storytel Original
Tryb dziecięcy Kids Mode
Anuluj kiedy chcesz
Dla tych, którzy chcą słuchać i czytać bez limitów.
1 konto
Nielimitowany Dostęp
1 konto
Słuchanie bez limitów
Anuluj w dowolnym momencie
Dla tych, którzy chcą słuchać i czytać bez limitów.
1 konto
Nielimitowany Dostęp
1 konto
Słuchanie bez limitów
Anuluj w dowolnym momencie
Dla tych, którzy słuchają i czytają od czasu do czasu.
1 konto
10 godzin/miesięcznie
1 konto
10 godzin / miesiąc
Anuluj w dowolnym momencie
Dla tych, którzy chcą dzielić się historiami ze znajomymi i rodziną.
2-3 kont
Nielimitowany Dostęp
2–3 konta
Słuchanie bez limitów
Anuluj w dowolnym momencie
2 konta
59.90 zł /30 dniPolski
Polska