Animal Life: the dazzling, funny and beguiling novel about an Icelandic midwife working over Christmas, perfect for fans of Miriam Toews and Tove Jansson

Språk
Engelska
Format
Kategori

Romaner

Animal Life: the dazzling, funny and beguiling novel about an Icelandic midwife working over Christmas, perfect for fans of Miriam Toews and Tove Jansson

Språk
Engelska
Format
Kategori

Romaner

Lyssna när som helst, var som helst

Kliv in i en oändlig värld av stories

  • 1 miljon stories
  • Hundratals nya stories varje vecka
  • Få tillgång till exklusivt innehåll
  • Avsluta när du vill
Starta erbjudandet
SE - Details page - Device banner - 894x1036
Cover for Animal Life: the dazzling, funny and beguiling novel about an Icelandic midwife working over Christmas, perfect for fans of Miriam Toews and Tove Jansson
Cover for Animal Life: the dazzling, funny and beguiling novel about an Icelandic midwife working over Christmas, perfect for fans of Miriam Toews and Tove Jansson

Betyg och recensioner

Samlade recensioner

Inga recensioner ännu

Ladda ner appen för att vara med i snacket och lämna recensioner.


Andra gillade också ...