Historia
Om zout zijn oorlogen gevochten. Zout is onmisbaar voor de mens en de dierlijke organismen om te overleven. De handel in zout heeft aan de basis van vele nederzettingen, dorpen, steden en hele culturen gestaan, zo leefden de Kelten bijvoorbeeld voor een belangrijk deel van de zoutwinning. Zout is een onmisbaar conserveringsmiddel, zonder zout waren de ontdekkingsreizen naar verre continenten nooit mogelijk geweest, en zout heeft een belangrijke symbolische en rituele waarde in vele religies en culturen.
Zout is met recht een wereldgeschiedenis: het vertelt zowel historische als moderne verhalen over plekken en culturen overal ter wereld, verbonden door dat ene thema: zout. Het is een boek vol petites histoires waaruit je voortdurend wilt vertellen. Als extraatje bevat het ook nog een aantal heel bijzondere recepten, onder andere voor het zouten van hammen en olijven, voor gebakken tonijn uit de Siciliaanse wateren en voor zeebaars in zoutkorst.
Zout is een bestseller in Amerika (in een halfjaar 50.000 exemplaren verkocht), vertaald in vele landen, geschreven door een internationaal gelauwerd auteur.
© 2011 Ambo | Anthos (E-kirja): 9789026325571
Julkaisupäivä
E-kirja: 15. marraskuuta 2011
Yli miljoona tarinaa
Suosituksia juuri sinulle
Uusia Storytel Original + muita eksklusiivisia sisältöjä kuukausittain
Turvallinen Kids Mode
Ei sitoutumisaikaa
Sinulle joka kuuntelet ja luet usein.
19.99 € /kuukausi
Ei sitoutumisaikaa
Sinulle joka kuuntelet säännöllisesti.
16.99 € /kuukausi
Ei sitoutumisaikaa
Sinulle joka kuuntelet vähemmän.
9.99 € /kuukausi
Säästä käyttämättömät tunnit, max 20h
Ei sitoutumisaikaa
Sinulle joka haluat rajattomasti tarinoita.
29.99 € /kuukausi
Ei sitoutumisaikaa
Kun haluat jakaa tarinoita perheen kanssa.
Alkaen 26.99 € /kuukausi
Ei sitoutumisaikaa
26.99 € /kuukausi