4.1
Skáldsögur
De tachtigjarige Hardy runt samen met zijn vrienden en kleindochter een toko in Haarlem. Hij maakt plannen om nog één keer te schitteren met zijn hawaïband de Honolulu Kings. Maar wanneer een sushirestaurant pal tegenover de toko zijn deuren opent, komt er een abrupt einde aan Hardy’s rustige leven.
Zijn verzwegen verleden dringt zich op en de zachtaardige Hardy besluit in de loge van de vrijmetselarij zijn geheim op te biechten. Hij stelt zijn broeders daarmee voor een groot dilemma: mogen zij met hun geheimhoudingsplicht een misdaad verzwijgen?
Honolulu King van Anne-Gine Goemans is een verrassend originele roman over wraak, liefde, veerkracht en muziek tegen de achtergrond van een vergeten hoofdstuk uit onze geschiedenis.
‘Waargebeurd, fonkelend verteld.’ – LINDA.
© 2016 Uitgeverij AmboAnthos (Hljóðbók): 9789026335747
Útgáfudagur
Hljóðbók: 31 januari 2016
1 milljón hljóð- og rafbækur
Barnvænt viðmót með Kids Mode
Hlustaðu og lestu á sama tíma
Vistaðu bækurnar fyrir ferðalögin
Besti valkosturinn fyrir einn notanda
3290 kr á mánuði
1 aðgangur
Ótakmörkuð hlustun
1 milljón hljóð- og rafbækur
Engin skuldbinding
Getur sagt upp hvenær sem er
Fyrir þau sem vilja deila sögum með fjölskyldu og vinum.
Frá 3990 kr á mánuði
2-6 aðgangar
100 klst/mán fyrir hvern aðgang
1 milljón hljóð- og rafbækur
Engin skuldbinding
Getur sagt upp hvenær sem er
Þú + 1 fjölskyldumeðlimur
2 aðgangar3990 kr á mánuði