Stígðu inn í heim af óteljandi sögum
4.2
Skáldsögur
Het is de zomer van 1415 als de zeventienjarige Glaw Parry uit Dref Ilwyd (Wales) zich tijdens de 100-jarige oorlog uit pure ellende aanmeldt bij het Engelse leger om te vechten in Frankrijk. Een veldtocht die uiteindelijk de geschiedenis in zal gaan als de Slag bij Agincourt: een van de meest legendarische successen van het Engelse koninkrijk. Een glorietocht, kortom. Een glorietocht als je de regen, de muggen, de vermoeidheid en de bloeddiarree niet meetelt. Als je buiten beschouwing laat dat halverwege het boek de wijn op is.
Martijn Neggers schreef met Leve de koning op volstrekt unieke wijze een niet-heroïsche ridderroman over liefde, vriendschap en het leven in de achterhoede van een van de beroemdste legers in de Europese geschiedenis.
‘Waar een roman van Martijn Neggers heen gaat is altijd maar weer afwachten, maar t wee dingen weet ik als lezer zeker: ik ga een keer of vijftig keihard moeten lachen, en minstens één keer heel hard moeten huilen.’ – Aafke Romeijn
‘Deze ridderroman is als het korstje op je knie. Je weet dat het bloederig wordt, maar het is onweerstaanbaar.’ – Theo Maassen
© 2021 Nijgh & van Ditmar (Rafbók): 9789038808116
Útgáfudagur
Rafbók: 2 november 2021
Yfir 900.000 hljóð- og rafbækur
Yfir 400 titlar frá Storytel Original
Barnvænt viðmót með Kids Mode
Vistaðu bækurnar fyrir ferðalögin
Besti valkosturinn fyrir einn notanda
1 aðgangur
Ótakmörkuð hlustun
Yfir 900.000 hljóð- og rafbækur
Engin skuldbinding
Getur sagt upp hvenær sem er
Fyrir þau sem vilja deila sögum með fjölskyldu og vinum.
2-6 aðgangar
100 klst/mán fyrir hvern aðgang
Yfir 900.000 hljóð- og rafbækur
Engin skuldbinding
Getur sagt upp hvenær sem er
2 aðgangar
3990 kr /á mánuðiÍslenska
Ísland