Kliv in i en oändlig värld av stories
1.5
3 av 6
Unga vuxna
„Morgan Rice stworzyła kolejną obiecującą serię, która zanurza nas w świecie fantasy pełnym odwagi, honoru, magii i wiary w przeznaczenie. Autorce po raz kolejny udało się wykreować silne postacie, którym kibicujemy na każdej stronie ... Polecam do stałej biblioteczki wszystkim miłośnikom dobrze napisanej fantasy.” – Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o “Powstaniu smoków”)
„Rycerz, Dziedzic, Książę” to trzecia część bestsellerowej serii fantasy Morgan Rice “Korony i Chwała”, która rozpoczyna się od “Niewolnica, Wojowniczka, Królowa” (Księga 1).
17—letnia Ceres, piękna dziewczyna z ubogiej rodziny w cesarskim mieście Delos, znajduje się sama na morzu, dryfując w kierunku legendarnej Wyspy za Mgłą – i matki, której nigdy nie poznała. Jest gotowa ukończyć swoje szkolenie, wreszcie zrozumieć swoją moc i stać się wojowniczką, którą miała być. Czy jednak jej matka będzie tam, by ją powitać? Czy nauczy ją wszystkiego, co powinna wiedzieć? I czy wyjawi tajemnicę tożsamości Ceres?
W Delos Thanos, przekonany o śmierci Ceres, zostaje poślubiony Stefanii i coraz głębiej uwikłany w intrygi dworu, którego nienawidzi. Znajduje się również w samym centrum wybuchającej rewolucji, która kulminuje w śmiałym ataku na Stadion. Jako jedyna osoba, która może powstrzymać lub wesprzeć przewrót, musi zdecydować, czy zaryzykować własne życie.
W upadającym królestwie, z wrogami nacierającymi ze wszystkich stron i próbami zamachu na dworze, Thanos nie wie, komu może zaufać. Uwikłany w grę pionków i królów, zdrajców i królowych, może się okazać, że to właśnie Ceres jest przeznaczona, by wszystko odmienić.
Jednak po serii tragicznych nieporozumień, romans, który wydawał się zapisany w gwiazdach, może wymknąć się im obojgu z rąk.
„Rycerz, Dziedzic, Książę” to epicka opowieść o tragicznej miłości, zemście, zdradzie, ambicji i przeznaczeniu. Pełna niezapomnianych postaci i trzymającej w napięciu akcji, przenosi nas do świata, którego nigdy nie zapomnimy, i sprawia, że na nowo zakochujemy się w fantasy.
„Pełna akcji fantasy, która z pewnością zadowoli fanów poprzednich powieści Morgan Rice, jak również miłośników takich dzieł jak 'Dziedzictwo' Christophera Paoliniego ... Fani literatury młodzieżowej pochłoną najnowsze dzieło Rice i będą błagać o więcej.” – The Wanderer, A Literary Journal (o “Powstaniu smoków”)
Księga 4 serii “Korony i Chwała” ukaże się wkrótce!
© 2025 Morgan Rice (Ljudbok): 9798341589889
© 2025 Morgan Rice (E-bok): 9798341509108
Utgivningsdatum
Ljudbok: 20 maj 2025
E-bok: 13 februari 2025
1 miljon stories
Lyssna och läs offline
Exklusiva nyheter varje vecka
Kids Mode (barnsäker miljö)
Lyssna och läs ofta.
1 konto
100 timmar/månad
Exklusivt innehåll varje vecka
Avsluta när du vill
Obegränsad lyssning på podcasts
Lyssna och läs obegränsat.
1 konto
Lyssna obegränsat
Exklusivt innehåll varje vecka
Avsluta när du vill
Obegränsad lyssning på podcasts
Dela stories med hela familjen.
2-6 konton
100 timmar/månad för varje konto
Exklusivt innehåll varje vecka
Avsluta när du vill
Obegränsad lyssning på podcasts
2 konton
239 kr /månadLyssna och läs ibland – spara dina olyssnade timmar.
1 konto
20 timmar/månad
Spara upp till 100 olyssnade timmar
Exklusivt innehåll varje vecka
Avsluta när du vill
Obegränsad lyssning på podcasts
Svenska
Sverige